seedbay.pl


Start Galeria Sklep Regulamin Kontakt

Regulamin


Regulamin Strony foto.seedbay.info - Darmowy hosting zdjęć.

Każdy użytkownik musi zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać:

UWAGA! Możliwość dodawania zdjęć do galerii została zablokowana z powodu przekroczenia zasobów serwera.

- Nasza strona jest darmowym hostingiem zdjęć.

- Zdjęcia przechowujemy bez ograniczeń czasowych.

- Zakazujemy umieszczania zdjęć pornograficznych.

- Zakazujemy umieszczania materiałów chronionych prawami autorskimi.

- Nasza strona nie odpowiada za zdjęcia umieszczane przez naszych użytkowników.

- Zastrzegamy sobie prawo do usuwania zdjęć niezgodnych z regulaminem.

- Zastrzegamy sobie prawo do zmiany regulaminu.

Zdjęcia znajdujące się na tej stronie (foto.seedbay.info) zostały dodane przez innych użytkowników, którzy wcześniej zapoznali się z obowiązującym regulaminem oraz zatwierdzili jego warunki. Właściciel strony nie odpowiada za zamieszczone treści. W przypadku naruszenia praw autorskich, prosimy o niezwłoczny kontakt w celu wskazania zdjęcia do usunięcia.

Art.14.1. Wyłączenie odpowiedzialności udostępniającego zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych (Dz.U.2020.0.344 t.j. - Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
1. Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.UPRAWA KONOPI INDYJSKICH NA TERENIE POLSKI JEST ZABRONIONA. Zdjęcia znajdujące się na tej stronie foto.seedbay.info zostały dodane przez innych użytkowników, którzy wcześniej zapoznali się z obowiązującym regulaminem oraz zatwierdzili jego warunki.

Ta witryna foto.seedbay.info wykorzystuje pliki cookies.